Reklam
Reklam

DİTSO’dan Emekli Öğretmenlere Plaket

  • 24 Kasım 2018
  • 5.160 kez görüntülendi.
DİTSO’dan Emekli Öğretmenlere Plaket

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan, Meclis Başkanı Ahmet Acar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından emekli öğretmenlerden Hüseyin Çetinkaya’ya ve Mustafa Akın’a 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle plaket takdimi yapıldı.

Dinar TSO’da düzenlenen özel programda öğretmenlerimiz için yaş pasta kesimi de yapıldı.

Bütün öğretmenler adına plaketleri alan emekli öğretmenlerimiz Çetinkaya ve Akın Dinar TSO’ya, Abdullah Bağırkan’a, Ahmet Acar’a ve tüm üyelere teşekkür etti.

Plaket programında bir konuşma gerçekleştiren Dinar TSO Başkanı Abdullah Bağırkan şunları söyledi, “24 Kasım öğretmenlerimizin gününü canı gönülden kutluyorum. Bizleri ve gelecek nesilleri en iyi şekilde eğiten, topluma kazandıran öğretmenlerimizi hiçbir zaman unutmayız. Bu anlamda, 1970’li yıllarda Cengiz Topel İlk Okulundan öğretmenim olan Mustafa Akın Hocam’a ve Hüseyin Çetinkaya hocamıza teşekkür plaketi vermek istedik. Öğretmenlerimiz her zaman gönlümüzdedir. Onları hiçbir zaman unutmayız” dedi.  haber merkezi

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hasan ÖZSARI dedi ki:

    Başta baş öğretmen ATATÜRK olmak üzere Ahirete intikal edenleri rahmet ve saygıyla anıyorum. Her yönü ile örnek aldığım ilim ve irfanı ışığım olan çok değerli öğretmenin Hüseyin ÇETİNKAYA nezdinde bütün öğretmenlerin ellerinden öpüyorum. Öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler günlerini kutlar sağlık ve afiyet içinde uzun ömürler dilerim.

BİR YORUM YAZ