Hayırlı Bayramlar!!!

  • 02 Haziran 2019
  • 161 kez görüntülendi.
Hayırlı Bayramlar!!!

Dostluk, barış ve huzur içinde, birlik-beraberlikle yaşamayı dilediğimiz bir Bayrama daha ulaşmamın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen, örf ve adetleri ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı zamanlar, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günleridir.

Bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliğimizi pekiştiren özel günlerdir. Bundan dolayı bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalı, başta yakınlarımız, akrabalarımız ve yakınımızdakiler olmak üzere, özellikle kimsesizler, yetimler, öksüzler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini alarak yalnızlıklarını hissettirmemeliyiz.

Bu bayram gününde canlarını ve sağlıklarını bu vatan ve bayrak için feda ve siper etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz. Şehitlerimizin aziz hatırasını her daim yaşatmak ve gazilerimize devletin vefasını göstermek başta gelen görevimizdir, diye düşünüyoruz ve inanıyoruz. Bu sebeple İlçe Kaymakamı ve sorumlu-ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından köylerde ve belediyelerde şehitliklerimizin bakımı yapılacak, şehitlikler,şehit aileleri ve Gazilerimiz ziyaret edileceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Dinar’lı hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın, tüm kamu personelimizin Bayramlarını en içten dileklerle kutlar, insanlık ve milletimiz için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ederiz.

Değerli Dinarlı Vatandaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımızın bayramını kutlar, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini dileriz.

Selami Kapankaya

Dinar Kaymakamı

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ