https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Batman İlinde terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışma sonrasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin Sandıklı İlçemizde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
Sandıklı İlçe Merkez Ulu Camii’nde kılınan öğle namazının ardından düzenlenen cenaze törenine, Şehidimizin yakınlarının yanı sıra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, Burcu Köksal ve Mehmet Parsak, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğg. Tanju Selçuk YÜCEL, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN, Vali Yardımcıları Dr. Adem Uslu, Cafer Sarılı ile Erhan Günay, Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Sırma, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, askeri erkan, il müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şehit Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin’in cenaze namazı öncesinde Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve Vali Mustafa Tutulmaz şehidimizin annesi, babası ve yakınlarına başsağlığı dilediler.
Şehit Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Çetin’in cenaze töreninde ilk olarak şehidimizin özgeçmişi okundu. Daha sonra İl Müftümüz Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şehidimizin naaşı çok sayıda kişinin omuzlarında tekbir getirilerek Sandıklı ilçe mezarlığı şehitliğinde defnedildi.
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ