İlçenin Kilitlenen Caddesi

  • 31 Mayıs 2019
  • 615 kez görüntülendi.

Camikebir Mahallesi Şair Nedret Gürcan Caddesi, Ulu Caminin yanında bulunan çift yönlü caddede çok büyük trafik sorunu yaşanıyor. Caddenin dar, çift yön olması ve araç sürücülerinin caddeye park etmeleri şehir içi trafiğini kilitliyor.

Önceden de defalarca konuyla ilgili haber yaptığımız caddenin tek yönlü trafik akışının sağlanması trafik sıkışıklığının çözümü olacağını düşünen vatandaşlar Dinar İlçe Trafik Komisyonundan gerekenin yapılmasını istedi.

Bu Trafik Sorununa Bir Çözüm Yolu Bulalım

Konuyla alakalı görüştüğümüz araç  sürücüleri İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya’ya, Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ve İlçe Emniyet Müdürü Özgür Taşkın’a seslenerek sorunun çözümü hakkında yardım talep etti. Özellikle hafta içi trafiğin kilitlendiği cadde için konuşan vatandaşlar şunları söyledi, “İlçenin en dar ve mantık dışı olan çift yönlü yolu çok büyük trafik sorunu oluşturuyor. Bu yolda defalarca vatandaşlar bir birleriyle yol yüzünden kavga etti. Bu sorunun acil çözülmesi gerektiğine inanıyoruz. Bizce çözüm yolu caddenin tek yön olarak trafik akışının sağlanmasıdır” dediler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ