https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

İncirli mahallemize yeni açılan yolda sıcak asfalt öncesi hazırlıklar yapılıyor

  • 07 Ekim 2021
  • 209 kez görüntülendi.

İncirli mahallemize yeni açılan yolda sıcak asfalt öncesi hazırlıklar yapılıyor
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla geçtiğimiz aylarda incirli mahallesine açılan yeni yolda sıcak asfalt serimi öncesi kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Fatih Mahallesi ve İncirli mahallesinde bulunan vatandaşlarımızın Şakir Ünver İlkokuluna, Stadyuma, Kapalı Spor Salonuna ve Şehir merkezine kolay ulaşım sağlayabilmesi ve trafiğin rahatlaması için açılan yolda sıcak asfalt serimi öncesi alt yapı çalışmaları tamamlanarak kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmalarına başlandı.

Kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmaları ile birlikte aydınlatma çalışması da yapılarak güzel bir yürüyüş yolu vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlaması adına gerekli yerlerde yol genişletme çalışması ve yeni yollar açıyoruz. Bu bağlamda İncirli mahallemizde geçtiğimiz aylarda açmış olduğumuz yeni yolun alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım ve zemin hazırlıkları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Aydınlatma çalışması yaparak aynı zamanda vatandaşlarımızın rahat bir şekilde yürüyebileceği yürüyüş yolunu da kullanıma açmış olacağız. İnşallah en kısa sürede sıcak asfalt serimi çalışması ile yolumuz daha kullanışlı hale gelecek.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ