https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Köksal: Her Zaman Yanınızdayız

Köksal: Her Zaman Yanınızdayız

CHP Afyonkarahisar Milletvekili AV. Burcu Köksal, CHP Dinar İlçe Başkanı AV. Ali Arıkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Pençe-Kilit operasyonunda yaralanan Dinarlı Uzm.Çvş Enes Dalgalı ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Burada kendisinden ve ailesinden sağlık durumu hakkında bazı bilgiler alan Milletvekili Köksal, aileye her zaman yanlarında olduğunu her türlü ihtiyaçlarında kendisine ulaşmalarını istedi. Yaralı askerin ailesi de Köksal’a ve tüm ilçe yönetimine teşekkür etti.

Genç İş İnsanları Ziyaret Edildi

CHP Milletvekili Burcu Köksal Dinar ziyaretleri kapsamında ilçede yeni kurulan Dinar Genç İş İnsanları (DİGİAD) Derneğini ziyaret etti.

Derneğin yeni açılan hizmet binasında genç iş insanlarıyla buluşan Köksal’a çalışmalar hakkında bazı bilgileri başkan yardımcısı sarrafiye esnaflarından Barkın Cengiz verdi.

Derneğin hayırlı olmasını temenni eden Burcu Köksal, gençlerin iş hayatlarının gelişerek büyümesi ve istihdam koşullarının artmasının en büyük dilekleri olduğunu vurguladı. İsmail Yılmaz-DinarHalkHaber

   

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ