https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Mustafa Tarlacı ihtiyaç sahibi ailelere ziyarete devam ediyor.

Mustafa Tarlacı ihtiyaç sahibi ailelere ziyarete devam ediyor.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı ihtiyaç sahibi ailelere ziyarete devam ediyor. Bu kapsamda Hatay’da Osmaniye’de çalışmalarını sürdüren Tarlacı öncelikle sayın valileri vali yardımcılarını ve Sosyal dayanışma Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarını ziyaret ederek, direk çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Daha sonra hane ziyaretlerine giden ekibin başkanı Mustafa Tarlacı ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ziyaret ederek onların ihtiyaçlarını dinledi. ihtiyaç sahibi haneler başta Sayın cumhurbaşkanımız olmak üzere aile Bakanımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Tarlacı yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Devletimiz sağ olsun yardımınıza koşuyor elimizden tutuyor engellimize yaşlarımıza çocuğumuza büyüğümüze yediden 70’e herkesin yardımına koşuyor diyerek özellikle teşekkürlerini ilettiler sayın tarlacı da bu konuda şunları söyledi amacımız ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olmak ve bir hayır duası alabilmek gayretimiz amacımız budur insanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir emeği geçenlere ben de teşekkür ediyorum durmak yok hizmete devam inşallah” dedi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ