https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Orman Bölge Müdürümüz Dinar İşletmesi Gençleştirme Sahalarında İncelemelerde Bulundu

  • 14 Haziran 2021
  • 181 kez görüntülendi.

Orman Bölge Müdürümüz Dinar İşletmesi Gençleştirme Sahalarında İncelemelerde Bulundu
Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy Dinar Orman İşletmesinde 2021 yılı gençleştirme sahalarında, incelemelerde bulundu.
Bölge Müdürümüze, Bölge Müdürlüğümüz Mühendisleri, Dinar İşletme Müdürü Murat Akoğlanoğlu, Dinar, Dazkırı ve Başmakçı İşletme Şefleri eşlik etti.
Bölge Müdürümüz arazi programında Dinar İşletme Müdürlüğü Dinar ve Başmakçı Şefliklerinde 2021 yılında yapılan karaçam gençleştirme çalışmaları, Dinar Şefliğinde gerçekleştirilen sunii gençleştirme sahaları ve aynı şeflikte devam eden yeni orman yolu çalışmaları ile ilgili incelemelerde bulundu.

Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy karaçam tabii ve suni gençleştirme sahalarında gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak; Ormanlarımızı korumanın ve sürdürülebilir bir şekilde işletilmesinin çok önemli olduğunu, mevcut orman varlığımızı gelecek nesillerimize aktarmak için gençleştirme çalışmalarına çok büyük çaba serdedildiğini, bundan sonraki süreçte sahaların iyi takip edilerek yeterli gençlikler elde edilinceye kadar gerekli teknik müdahalelerin yapılması, ormanlarımıza daha etkin müdahale edebilmek için mevcut yol ağımızın güçlendirilmesi ve standartlarının yükseltilmesi hususunda talimatta bulundu.
Bölge Müdürümüz yapılan çalışmalarla ilgili personelimize ve emeği geçen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederek sağlıklı, huzurlu ve başarılı çalışmalar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ