https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

RAMAZAN ETKİNLİĞİNDE ÇOCUKLARIMIZ ve AİLELERİ DOYASIYA EĞLENDİ

RAMAZAN ETKİNLİĞİNDE ÇOCUKLARIMIZ ve AİLELERİ DOYASIYA EĞLENDİ     

İlçemiz Belediye Kültür Hizmetleri kapsamında Antalya Sanat Merkezi(ASM) tiyatro ekibi tarafından Belediye Kültür Salonunda düzenlenen gösteriler yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Ramazan ayının vazgeçilmezi Hacivat-Karagöz, Meddah gösterisi ve ortaoyunlarının sergilendiği etkinlikte çocuklarımız ve vatandaşlarımız doyasıya eğlendiler.

Etkinlik sonunda Kaymakamımız Selami Kapankaya konuşmasında; “Antalya Sanat Merkezi Tiyatro sunun değerli ekibine,
bizlere Ramazan şenlikleri kspsamında gerçekleştirmiş oldukları bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. Ayrıca organizasyonun gerçekleştirilmesinde büyük emek veren Belediye personeline ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Nihat Sarı ise, “Gerçekten çocuklarımız ve büyükler için çok güzel bir gece oldu. Mübarek Ramazan ayında Çocuklarımız ve ailelerimiz için güzel bir etkinliğe imza atan Antalya Sanat Merkezi Tiyatrosu ekibine teşekkür ediyorum. “dedi.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından Kaymakamımız Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte Tiyatro ekibine gösterileri dolayısıyla teşekkür ederek Dinarımızın markası Dinarelli Lavanta ürünlerinden hediye etti.

Düzenlenen etkinliğe Kaymakamımız Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulkerim Yıllık, çocuklarımız ve vatandaşlarımız katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ