https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatı Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatı Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatı Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri göreve geldikleri günden itibaren ziyaret ve istişarelerine devam ediyor. Dinar’da bu yıl faaliyetlerine başlayan Bilim Ve Sanat Merkezini ziyaret eden Ak Parti heyeti daha sonra, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Bünyamin Aslaner’i, Menderes İlk Okulu Müdürü Ramazan Akbaş’ı, Dinar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsa Çetin’i ve Eğitim Bir Sen Dinar Temsilcisi Ali Güneşdoğar’ı ziyaret etti.

Eğitim kurumları ziyaretlerinde ilçemizdeki eğitim seviyesi hakkında bazı bilgiler edinen Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, üzerinde hassasiyetle durdukları konunun eğitim olduğunu, bu nedenle ilçede ve köylerinde eğitim ve öğretime daha da fazla önem verilmesi gerektiğini söyledi. Öğrencilerin başarı seviyelerinin daha yükselmesi adına daha özverili bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde çalışılması gerektiğinin de altını çizen Er, kendilerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Dinar Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Bünyamin Aslaner’i de makamında ziyaret eden Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri SGK’nın çalışmalarını takdirle izlediklerini, ilk kurulduğundaki yığılmanın ve yoğunluğun ortadan kaldırıldığını ve başarılarının devamını dilediklerini ifade ettiler.

Son olarak Dinar’daki yetkili sendika olan Eğitim Bir Sen Temsilciliğinde ağırlanan Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, burada da eğitimle alakalı olarak bazı görüşmeler gerçekleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ