https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, İHSANİYE’DE BELDE VE KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, İHSANİYE’DE BELDE VE KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını İhsaniye ilçesinde sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, ilçe merkezinin yanı sıra belde, köy ve mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

AK Parti Afyonkarahisar 25. Dönem Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında gittiği İhsaniye ilçesinde çeşitli temaslarda ve ziyaretlerde bulundu. AK Parti İhsaniye ilçe başkanlığını ziyaretin ardından Döğer Beldesine geçen Milletvekili Av. Ali Özkaya, burada belde pazarını dolaştı. Pazarcı esnaflara hayırlı işler dileyen Özkaya’ya vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Belde halkının kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Av. Ali Özkaya, yeni dönemde yapılacak çalışmalardan bahsetti. 4 Ekim tarihinde Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamesi ile ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgiler veren Özkaya, “2002 yılından bu güne kadar yaptığımız yatırım ve hizmetler bundan sonra yapacağımız çalışmaların teminatıdır. Sayın Başbakanımız her kesimi kucaklayan bir seçim beyannamesi açıkladı. İnşallah 1 Kasım günü yeniden iktidara gelerek bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yatırımlara ve hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

 

ASKERLERİMİZE HAYIRLI TEZKERELER DİLİYORUZ

Döğer beldesindeki temaslarının ardından beraberindeki heyetle birlikte Muratlar Köyüne geçen Milletvekili Av. Ali Özkaya, askere gitmek için hazırlanan gençlerin gecesine katıldı. Köy halkı tarafından yoğun bir ilgi gören Özkaya, askere gidecek gençlere hayırlı tezkereler diledi. Asker ocağının Peygamber ocağı olduğunu vurgulayan Özkaya, “Dualarımız asker kardeşlerimizedir. Bu gün vatanımızı ve milletimizi korumak için Peygamber ocağına giderek vatani görevlerini yerine getirecekler. Allah (c.c) yollarını açık etsin ve ailelerine gittikleri gibi dönmeyi nasip etsin” diyerek konuştu.

 

ÖZKAYA KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

Muratlar köyünün ardından Demirli, Bayramaliler ve Üçlerkayası köylerine misafir olan Milletvekili Av. Ali Özkaya, kıraathanelerde oturan vatandaşlarla bir araya gelerek, ev ziyaretinde bulundu. Gecenin geç saatlerine kadar çalışmasını sürdüren Özkaya, davası hak olana zaferin muhakkak olduğunu söyledi. Durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini hatırlatan Özkaya, köylerde yapılan yatırımları da inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. Milletvekili Özkaya’ya ziyaretlerinde İl Başkan Yardımcısı Ziya Coşkun Karadeniz, İlçe Başkanı Lütfullah Çelik, İl Genel Meclis Üyesi Hilmi Tiril ve İrfan Seçen, belde belediye başkanları ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Haber Foto: AK PArti Afyon İl Başkanlığı

20 Ekim 2015 salı 15:34

Untitled-1

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ