Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hemşerimiz Oldu

  • 23 Mayıs 2019
  • 444 kez görüntülendi.
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hemşerimiz Oldu

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından geçtiğimiz günlerde  “Yeniden Refah Partisi ” kurulmuştu.

Ülke genelinde teşkilatlanmaya giden Yeniden Refah’ın Burdur İl Başkanı Dinarlı hemşerimiz Kadir Baybaş oldu.

Emekli devlet memuru, geçmiş dönem Ak Parti Dinar Belediye Başkan Aday Adayı olan Kadir Baybaş Yeniden Refah Partisi’nin İl Başkanı olarak yetki belgesini aldı.

Baybaş kurucu yönetim kurulu üyesi isimleri belirleyerek, yeni yönetim kurulunu oluşturacak.

Umut Haber’e yapılan çalışmalarla alakalı bazı bilgiler veren Yeniden Refah Partisi Burdur İl Başkanı Kadir Baybaş şunları söyledi, “Bizler, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz.  ‘Artık umut, çare, alternatif var, artık Yeniden Refah var’ diyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ