https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına Bayram Ceylan Seçildi

 • 12 Nisan 2021
 • 240 kez görüntülendi.

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına Bayram Ceylan Seçildi

S.S. Dinar 16 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Kooperatif binasının altında bulunan salonda yapılan kongrede mevcut Başkan Bayram Ceylan tek aday olarak 4 yıllığına yeniden yönetim kurulu başkanı seçildi.

Kongre salonu girişinde, maske, dezenfektan ve ateş ölçme olarak çok yoğun sağlık önlemleri alındı. Davetliler tek tek kongre salonuna alınarak ateşleri ölçüldü.

Tam 32 yıl Taşıyıcılar Kooperatifinin başkanlığını yaparak Dinar’a bacasız bir fabrika kazandıran rahmetli başkan Şeref Ceylan’dan sonra başkanlığa seçilen Bayram Ceylan kongreye katılan bütün üyelere teşekkür ederek şunları söyledi, “ Dinar’da taşıyıcılar kooperatifi olarak bacasız bir fabrika gibi çalışarak ilçe ekonomisine çok büyük katkı sağlıyoruz. İlçemize çok ciddi bir para girişi sağlayarak ekonomiye can veriyoruz. Ben kooperatif üyelerime ve burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Daha güçlü ve daha azimli bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. pharmacy affiliate marketing strategies for beginners
  best herbal supplement affiliate programs
  work from home data entry jobs
  Register for PharmEmpire affiliate program

 2. hormone supplements for bone health in the usa
  hormone supplements for men in the usa
  rapid delivery of hormonal therapy
  organic menopause supplements for energy

BİR YORUM YAZ