https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

TOKİ Pazar yeri ve Sağlık ocağı yapılması için gerekli çalışmaları yapıyoruz

TOKİ Pazar yeri ve Sağlık ocağı yapılması için gerekli çalışmaları yapıyoruz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçemiz Fatih Mahallesi (TOKİ)’ye söz vermiş olduğu Pazar yeri ve yine yapılması planlanan Adliye Lojmanlarının harita çalışmalarının durumuyla alakalı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İl Özel İdaresi Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Müdürü Neriman Gül Albay, İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Özer ve Dinar Milli Emlak Şefi Nimet Çınar ile başkanlık makamında bir araya geldi.
“SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ PAZAR YERİMİZİ TOKİ SAKİNLERİMİZE KAZANDIRACAĞIZ”

Yapılan görüşmenin ardından bir açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemiz Fatih Mahallesi (TOKİ)’ye söz verdiğimiz Pazar yerinin harita çalışmalarında sona gelmiş bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah söz verdiğimiz gibi bu projemizi de hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızın hiç kuşkusu olmasın. Tüm projelerimizin durumlarını yakından takip ediyor gereken çalışmaları hemen yapıyoruz.” dedi.
“TOKİ’YE SAĞLIK OCAĞI İÇİN PROJEMİZİ SUNDUK”
Hayatta en önemli şeyin sağlık olduğu belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “ İlçemiz Fatih Mahallesinde yaşanan nüfus artışı ile birlikte artık ihtiyaç haline gelen Sağlık Ocağı için Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya geçtiğimiz günlerde projemizi sunduk. İnşallah Fatih Mahallemiz Sağlık Ocağına kavuşacak. İlçemize proje ve hizmetlerin kazandırılması için ilgili kurumlar ile gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Milletvekilimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
“ADLİYE LOJMANLARININ HARİTA ÇALIŞMASINDA DA SONA GELİNDİ”

Adliye Lojmanları konusuna da değinen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemize yapılması planlanan Adliye Lojmanlarında da harita çalışmalarında sona gelindi. İnşallah ilçemize güzel projeler kazandırılması için üzerimize düşenin daha fazlasını yapıyoruz. Projelerin hayata geçirilmesinde destek olan tüm kurumlara ve yetkililere teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ