https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Üniversite öğrencilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik

  • 23 Nisan 2022
  • 171 kez görüntülendi.

Üniversite öğrencilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, geçtiğimiz günlerde Dinar Kredi Yurtlar Kurumunda düzenlenen iftar programında üniversite öğrencilerimiz ile bir araya geldiğinde ulaşım noktasında gençlerimize kolaylık olması amacıyla vermiş olduğu bisiklet sözünü de yerine getirdi.
Geleceğimizin teminatı gençlerimize her zaman destek olan Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla belediyemiz zabıta ekipleri tarafından üniversite öğrencilerimize 5 adet hediye bisiklet Kredi Yurtlar Kurumunda teslim edildi.

Ayrıca öğrencilerimizin spor faaliyetlerini yerine getirmesi için Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla Kapalı Spor Salonumuz üniversite öğrencilerimize ücretsiz olarak kullanıma açıldı.
Öğrencilerimiz başta ulaşım için vermiş olduğu öğrenci servisi ve hediye bisikletler dolayısıyla ayrıca sportif faaliyetlerini yapmaları için salonun ücretsiz olarak tahsis edilmesi noktasında gereken desteği verdiği için Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.
“BASKETBOL SAHASINI DA BAYRAM SONRASINDA TESLİM EDECEĞİZ”
En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğuna değinen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Üniversiteli öğrencilerimizin her zaman yanında olduk ve belediye olarak imkânlar dâhilinde talep ve isteklerin karşılamaya devam edeceğiz. Bu bağlamda vermiş olduğumuz sözlerden bir tanesi de Basketbol sahasıydı. İnşallah basketbol sahasını da bayram sonunda teslim edeceğiz. Bu müjdeyi de öğrencilerimize vermek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Sevgili öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyor, hayırlı ramazanlar geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ