https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözüm üretmeye devam ediyoruz

Vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözüm üretmeye devam ediyoruz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dörtyol camide Cuma namazını kılmasının ardından Mahalle toplantılarımız kapsamında Dörtyol mahallesi Muhtarı Ali Besler ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.
Toplantıda; Belediye meclis üyelerimiz ve birim amirlerimiz de hazır bulundu.
“BELEDİYEMİZ ACİL OLAN TALEPLERİ ANINDA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU”

Dörtyol Mahalle Muhtarı Ali Besler konuşmasında; Mahallelerimizin talep ve isteklerini yerinde tespit etmek adına Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öncülüğünde başlatılan mahalle toplantıları kapsamında 28 mahallemiz için kura çekimi gerçekleştirildiğini ve kurada mahallesinin 4. Sırada çıktığını ifade ederek, belediyemizin acil olan ihtiyaçların Belediye Başkanımıza iletilmesi üzerine giderildiğini kaydetti.
“MUHTAR BESLER, DİĞER TALEPLERİMİZİN EN KISA SÜREDE GİDERİLECEĞİNE İNANIYORUZ”
Ayrıca acil olmayıp yapılması gereken çalışmalar için ise Belediye Başkanımız vatandaşlarımız sorunlarını iletmek için belediyemize kadar gelip yorulmasın diye mahalle sakinlerinin yanına gelerek bizzat sorunları yerinde tespit edeceğini belirtti.

“AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI EN KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK”
Vatandaşlarımız ile sürekli bir araya gelerek talep ve isteklerini dinlediğini kaydeden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ise konuşmasında; “Değerli hemşerilerim, Öncelikle Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Malum Pandemi dolayısıyla mahalle toplantılarımıza bir süre ara verdik. Ama bu sürede mahallelerimizde çalışmalarımızı yine ara vermeden sürdürdük. Amacımız Dinarımızı modern bir şehir konumuna getirmektir. Bugün Siz değerli Dörtyol Mahallesi sakinlerimiz ile bir aradayız. İnşallah talep ve isteklerinizi imkânlarımız ölçüsünde çözüme kavuşturacağız. Dinar hepimizin ve vatandaşlarımızın refah içerisinde yaşaması için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Toplantımıza katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından Vatandaşlarımız mahalleleri ile ilgili alt yapı, temizlik, çocuk oyun parkı vb. konularda taleplerini iletirken, ilgili birim amirleri ise gerekli çalışmaların yapılması için talep ve istekleri not aldı.

  

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ