https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözüm üretmeye devam ediyoruz

 • 10 Mayıs 2022
 • 129 kez görüntülendi.

Vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözüm üretmeye devam ediyoruz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dörtyol camide Cuma namazını kılmasının ardından Mahalle toplantılarımız kapsamında Dörtyol mahallesi Muhtarı Ali Besler ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.
Toplantıda; Belediye meclis üyelerimiz ve birim amirlerimiz de hazır bulundu.
“BELEDİYEMİZ ACİL OLAN TALEPLERİ ANINDA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU”

Dörtyol Mahalle Muhtarı Ali Besler konuşmasında; Mahallelerimizin talep ve isteklerini yerinde tespit etmek adına Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öncülüğünde başlatılan mahalle toplantıları kapsamında 28 mahallemiz için kura çekimi gerçekleştirildiğini ve kurada mahallesinin 4. Sırada çıktığını ifade ederek, belediyemizin acil olan ihtiyaçların Belediye Başkanımıza iletilmesi üzerine giderildiğini kaydetti.
“MUHTAR BESLER, DİĞER TALEPLERİMİZİN EN KISA SÜREDE GİDERİLECEĞİNE İNANIYORUZ”
Ayrıca acil olmayıp yapılması gereken çalışmalar için ise Belediye Başkanımız vatandaşlarımız sorunlarını iletmek için belediyemize kadar gelip yorulmasın diye mahalle sakinlerinin yanına gelerek bizzat sorunları yerinde tespit edeceğini belirtti.

“AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI EN KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK”
Vatandaşlarımız ile sürekli bir araya gelerek talep ve isteklerini dinlediğini kaydeden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ise konuşmasında; “Değerli hemşerilerim, Öncelikle Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Malum Pandemi dolayısıyla mahalle toplantılarımıza bir süre ara verdik. Ama bu sürede mahallelerimizde çalışmalarımızı yine ara vermeden sürdürdük. Amacımız Dinarımızı modern bir şehir konumuna getirmektir. Bugün Siz değerli Dörtyol Mahallesi sakinlerimiz ile bir aradayız. İnşallah talep ve isteklerinizi imkânlarımız ölçüsünde çözüme kavuşturacağız. Dinar hepimizin ve vatandaşlarımızın refah içerisinde yaşaması için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Toplantımıza katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından Vatandaşlarımız mahalleleri ile ilgili alt yapı, temizlik, çocuk oyun parkı vb. konularda taleplerini iletirken, ilgili birim amirleri ise gerekli çalışmaların yapılması için talep ve istekleri not aldı.

  

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Uygulamanızın cihaz uyumluluğunu inceleme. Uygulamanızın desteklediği ve hariç tuttuğu cihazları incelemek için: Play
  Console’u açıp Cihaz kataloğu sayfasına (Sürüm > Erişim ve cihazlar > Cihaz kataloğu) gidin. Henüz yapmadıysanız Hizmet Şartları ‘nı gözden geçirin ve
  kabul edin. Tümü, Desteklenen veya Hariç.

 2. Watch Banyoda hd porn videos for free on We have 9
  videos with Banyoda, Banyoda Amini Tras Eden Liseli Oruspu, Karim Banyoda, Banyoda Amini
  Tras Eden Liseli, Turkish Melis Banyoda, Melis Banyoda, Turk Kizi Banyoda Soyunuyor, Turkish Banyoda, Turk Banyoda, Kizi
  Banyoda, Banyoda Amini Tras Eden in our database available for free.

 3. Blowjob Doll Alisha Adams Face Fucked HD. alisha adams anal Redhead coed Alisha Adams fucks her
  twat with a toy. 6min. Horny hottie Alisha Adams
  fucks and gets a mouthful of cum.

BİR YORUM YAZ