https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Veysel Topçu: Baharın ve Umudun Müjdecisi Türklük Meşalesi NEVRUZ Kutlu Olsun.!

  • 22 Mart 2021
  • 130 kez görüntülendi.

Türkmen Beyimiz Oğuz Kağanın, Tanrı Dağları’nın Yaylakları Toprak Anamız Ötüken’den Yaktığı, Baharın ve Umudun Müjdecisi Türklük Meşalesi NEVRUZ Kutlu Olsun.!

Hakanlar Şehri Balasaguna, Türkistan’ın Işıldayan İncisi Ordu Kent Kaşgara, Türkmenistana, Şehirlerin Şahı Semerkanta, Doğu Türkistana, Bosnaya, Kosovaya, Ulular Kapısı Kubbetül İslam Şehirleri Ahlat, Beln ve Buharaya, Dandanakana, Malazgirte, Dünyananın Yarısı Nısf-e Cihan İsfahana, Şehri Selam Bağdata, Medine-i Münevvereye Mekke-i Mükerremeye, Söğüte, Türk’ün Kalesi Anadoluya, Konyaya, Peygamber Kelamı İle Müjdelenen Payitaht İstanbula, Gazzeye, Baykal ve Hazara, Buharaya, Selengaya, Tuna ve Nil’e, Doğu Türkistana, Apşerona,Elbruza, Arakana, Ahlata, Urumçiye, Baküye, Karabağa, Lefkoşaya, Ferganaya, Tebrize, Musula, Kerküke, Özbekistana,Hivaya, Taşkente, Kırgızistana, Bişkeke, Kazakistana, Almatıya, Astanaya, Türkmenistana, Aşkabata, Tacikistana, Duşanbeye…
Velhasıl-ı Kelam Türklük Ateşini Yüreğinde Hisseden Her Yere, Her Sese, HERKESE.! Selam Olsun.! Nevruzumuz Kutlu Olsun.!

Veysel Topçu

Dinar Pancar Koop. Yön.Kur.Bşk.v.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ