Yeniden ilçemizde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

  • 03 Temmuz 2020
  • 24 kez görüntülendi.
 
89’dan Beri Üretim Yapan Mepersan Perde Toptan Fiyatına Perakende Satışlara Başladı
1989 yılında Dinar’da kurularak perde üretimine başlayan 1995 Dinar Depremi sonrasında İzmir’e taşınarak faaliyetlerini orada devam ettiren MEPERSAN Zebra, Stor Perde Üretimi son 3 yıldır yeniden ilçemizde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.
89 yılında aile şirketi olarak kurulan ve Türkiye’de ilk defa ilçemizde Jalûzi üretimini gerçekleştiren Mepersan Perde toptan fiyatına parkende satışlarına devam ediyor.
Dinar’da zebra ve stor alanında yaptıkları çalışmaları anlatan Dinar Mepersan Perde sahibi Musa Kilit, son 3 yıldır Dinar’da en kaliteli ürünleri imal ettiklerini, şehir dışında bulunan bayilerden de perde siparişlerinin alındığını söyledi.
Yurt dışı olarak Avrupa ülkesi olan Hollanda ile çalıştıklarını da BELİRTEN Musa Kilit şunları söyledi, “Dinar’da üretilen stor ve zebra perdeler Hollanda’ya satılmaktadır. Tamamen yerli üretim olan Mepersan Perde Dinar’ın ilk zebra ve stor perde markasıdır. Yanmış kumaştan yapılan bu perdelerin temizliği de çok kolaydır. Islak mendil ile silebileceğiniz Mepersan perdelerimiz toptan fiyatına parkende olarak satılmaktadır. Mağazamız ise Adliye Mahallesi özel idare iş merkezi karşısı no 18 Dinar adresindedir. Bütün vatandaşlarımızı iş yerimize bekleriz” dedi.
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ