Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz den Başkan Sarı ya ziyaret

  • 22 Ocak 2020
  • 109 kez görüntülendi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz den Başkan Sarı ya ziyaret

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı ziyaret etti. 
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz İlk olarak başkanlık makamında bir süre sohbet ettikten sonra Belediye Meclis Salonu’nda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Haydarlı Belediye Başkanı Duygu Peker, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, Belediye Meclis üyeleri katıldı.
Ziyarette yaptığı açıklamada Abdurrahman Öz, “Öncelikle Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya hayırlı olsun dileklerimi iletmek istiyorum. AK Parti Genel Merkez olarak kazandığımız belediye başkanlıklarımıza ziyaretlerimizde AK Parti Genel Merkezi olarak belediyelerimize sonuna kadar destek verdiğimizi ifade ediyoruz.” dedi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz’e bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlçemizde göreve geldiğimiz ilk günden beri çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İnşallah ilçemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz ” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ