UYARI-YORUM

  • 26 Mayıs 2023
  • 3.066 kez görüntülendi.
UYARI-YORUM
REKLAM ALANI

UYARI-YORUM

Bazıları için Tayyip Erdoğan Türkiye’nin her tarafını altınla kaplasa dahi onu asla takdir etmeyecektir. Çünkü onlar Tayyip Erdoğan düşmanlığını bahane ederek ülkemizin önünü kesmeyi kendilerine amaç edinmişler. Birileri de bunların amaçlarına bilmeden destek vermektedirler.Yazımız küresel şebekelerin amaçlarına bilmeden destek verenler içindir.

14 Mayıs 1.tur seçim sonuçlarında milletvekili çoğunluğunu “Cumhur ittifakı” kazandı. Cumhurbaşkanlığı seçimi ise 2. tura kaldı.

REKLAM ALANI

Kemal Kılıçtaroğlu 2.turu kazanmak istiyor bu nedenle duruma uygun fikir değiştiriyor.  Bir önceki dediklerini yalanlıyor. Yalanladıklarını doğruluyor.1.turda HDP-PKK lıların desteğini almak için Selo teröristine özgürlük istedi. Fetöcülerin oyunu almak için “tüm fetöcüleri affetmekvadinde  bulundu. 2.tur seçim çalışmalarında bütün bu söylediklerini yuttu.

Kılıçtaroğlumilliyetçi rolüne büründürüldü.Milliyetçi rolünü inandırıcı kılmak için de yanına Ümit Özdağ’ı verdiler. Kandil ve FETÖ ye de “Yeni Program yüklü Kemal Kılıçtaroğluna” zarar verecek açıklamalardan uzak durmalarını emrettiler. Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturma isteği  Onu  “hedefine ulaşmak için her şey mubah” anlayışına getirdi.Yoksa bir meselesi, düşüncesi, ilkesi, davası, ülküsü, ideolojisi olduğundan propaganda değişikliğine gitmedi.

Türkiye düşmanı küresel güçlerin PKK’dan FETÖ’ye kadar bütün taşeronlarının kimin yanında olduğu gayet açık. Kime karşı oldukları da gayet açık.

Uyarı-yorum!

Tam bağımsızlık isteyen seçmenler rehavetten kurtulmak için uyanık durmaları gerekiyor. Tekrar toparlanılmalı ve seçim sandığına gidecek şekilde çalışılmalı,kimsede asla bir gevşeme olmamalı.PKK ve Fetöyü bitirecek olan adam için elden gelen yapılmalı.Bir ilkesi, bir düşüncesi, bir mefkûresi, bir davası olan adam için  çalışılmalı.

Oyunu Tayyip Erdoğana atmayacak olana da atması için UYARI -YORUMLAR yapılmalı.Ülkeler için bazı anlar var ki; o anlar kırılma anlarıdır. Bu seçim kırılma anıdır.

Bu seçimde “Tayyip Erdoğan’a oy vermeliyiz.” diyenler için sözümüz yok. “Oy vermeyerek ona bir ders verelim.” diyenler için ise şu hadiseyi hatırlatalım:

Kırım Hanı’na köprüyü tutma vazifesi verilmişti. Kırım Hanı, köprüyü tutma vazifesini yerine getirmeyip düşman kuvvetlerinin oradan geçişini seyrederken Merzifonlu Kara Mustafa Paşa’ya bir ders verdiğini zannediyordu.

Osmanlı Orduları, Viyana kapılarında ağır bir şekilde yenilgiye uğratıldı. Avrupa’daki “Türk Yenilmez!” algısı kırıldı. Kırım Hanı’nın bu tavrı, Güneydoğu Avrupa’da korkunç mevzi kayıplarına uğramamıza sebep oldu. Kırım Hanı, kendi tahtını da kaybetti.

Unutmayalım, bir oy her şeyi değiştirir.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ