MUHTAR MAAŞINI MAHALLE ÇOCUKLARININ EĞİTİM MASRAFLARI İÇİN HARCAYACAK
![MUHTAR MAAŞINI MAHALLE ÇOCUKLARININ EĞİTİM MASRAFLARI İÇİN HARCAYACAK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/mehmet-ozcan.jpg)
REKLAM ALANI
MUHTAR MAAŞINI MAHALLE ÇOCUKLARININ EĞİTİM MASRAFLARI İÇİN HARCAYACAK
Hürriyet Mahalle Muhtarı Mehmet Özcan, mahalle muhtarlığına adaylığını açıklamasının akabinde seçilmesi halinde yapacağı icraatları da anlatmaya başladı.
Devletin ödediği muhtar maaşının büyük bir kısmını öğrencilerin eğitim ve öğretimine harcayacağını belirten Özcan yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Her zaman bilinen bir şey var ki eğitim. Çocuklarımızın geleceği için bu çok önemli. Mahallemizdeki çocuklarımızın en iyi eğitimi almalarını sağlamak da bizim görevimiz. Bu nedenle eğitime çok önem veren bir muhtar olarak çalışmalarımı sürdüreceğim” geleceğimizin teminatı gençlerimize sonuna kadar güveniyoruz.” dedi.
Aynı zamanda üniversiteden peyzaj bölümü mezun olan Mehmet Özcan’ın belediyenin orta refüj ve çiçeklendirme işlerinde de güzel çalışmalarının olduğu biliniyor…
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ