KIRTASİYE ÜRÜNLERİ İÇİN HERKES BÜYÜK MARKETLERE KOŞTU
![KIRTASİYE ÜRÜNLERİ İÇİN HERKES BÜYÜK MARKETLERE KOŞTU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/kirtasiye.jpg)
REKLAM ALANI
Her yıl olduğu gibi öğrencilerin kırtasiye alış-verişleri bu sene daha büyük bir sorun haline geldi. Aileler okul formalarında olduğu gibi kırtasiye ürünlerinde de zorlandı. Gazetemiz tarafından yapılan fiyat araştırmasına göre, büyük zincir marketlerdeki kırtasiye ürünlerinin çok daha uygun fiyata olduğu gözlemlendi.
Öğrenci velileri ise öğrenci ihtiyaçlarını gidermek için alış-veriş merkezlerine akın etti. Ekonomik sıkıntılardan ötürü en uygun satan yeri bulmak zorunda olduklarını belirten vatandaşlarımız,
“Kırtasiyelere göre büyük marketler daha ucuz. Bu marketlerde her markayı da rahatça bulabiliyoruz”
dediler.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ