Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı Mesajı

  • 11 Eylül 2023
  • 12 kez görüntülendi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı Mesajı
REKLAM ALANI

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı Mesajı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı yayımladığı mesajında; “2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla kıymetli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve çocuklarımızın yetişmesinde yine büyük rol sahibi olan değerli anne, babaların da heyecanına yürekten katılıyor, eğitim-öğretim yılının huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçmesini diliyorum.

Dinar Belediyesi olarak en büyük gücün tartışmasız bilgi olduğundan hareketle eğitimin her noktasında milli eğitim camiamız, öğrencilerimiz ve aileleri ile birlikte olduğumuzu ve bundan sonrada birlikte olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Göreve geldiğimiz günden bugüne eğitim camiamızın tüm talep ve isteklerini imkanlarımız dahilinde çözüme kavuşturmamızın yanı sıra eğitim desteklerimizi hız kesmeden devam ettirdik.
“ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZİN SINAV ÜCRETLERİNİ KARŞILADIK”
Üniversite sınavına girecek olan öğrencilerimizin sınav ücreti yönünden mağdur olmaması için 2022-2023 Eğitim öğretim yılında 12. Sınıfta eğitim gören 530 öğrencimizin YKS sınav ücretlerini karşıladık. Eğitim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin maddi ve manevi her zaman yanındayız.
“ÇOCUKLARIMIZA YÖNELİK KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ DÜZENLEDİK”
Belediyemiz kültür hizmetleri kapsamında Çocuklarımıza yönelik eğitim öğretim süresi boyunca çeşitli Kültür ve Sanat festivalleri ve tiyatro gösterileri düzenleyerek, çocuklarımızın keyifli vakitler geçirmesini sağladık.
“İHTİYAÇ DUYULAN OKULLARIMIZA SIRA DESTEĞİNDE BULUNDUK”
Okullarımızda eskimiş ve kullanılamayan durumda bulunan okul sırası ve masalarını velilerimizin de talebi üzerine yeniledik. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alması için üzerimize düşeni yapıyoruz.
“SPOR MÜSABAKALARINA KATILAN SPORCULARIMIZA ULAŞIM DESTEĞİ SAĞLADIK”
Okullarımızda düzenlenen spor müsabakalarında dereceye girerek, ilimizde gerçekleştirilecek müsabakalara gitmeye hak kazanan okullarımızın maçlara katılması için gerekli ulaşım desteğini sağladık.
“OKULLARIMIZIN TÜM TALEP VE İSTEKLERİNE DUYARSIZ KALMADIK”
Okullarımızın belediyemizden talep etmiş olduğu ulaşım desteği, ekipman desteği vb. destekler noktasında belediye olarak gerekli çalışmaları yaparak, okullarımızın taleplerini çözüme kavuşturduk.
Sayamadığımız birçok eğitim desteklerimiz ile çocuklarımızın ve eğitim camiamızın yanında olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının eğitim camiamıza ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, saygıdeğer öğretmen ve sevgili öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum. İyi dersler geleceğimizin istikbali ve teminatı sevgili çocuklar ve sevgili gençler!!! “ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ