Çocuklarımıza Yeni Eğitim Öğretim Yılında başarılar diliyoruz

  • 13 Eylül 2023
  • 32 kez görüntülendi.
Çocuklarımıza Yeni Eğitim Öğretim Yılında başarılar diliyoruz
REKLAM ALANI

Çocuklarımıza Yeni Eğitim Öğretim Yılında başarılar diliyoruz

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçemizde düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama programına katıldı.

“ÇELENK SUNMA TÖRENİ”

REKLAM ALANI

Program; Cumhuriyet Meydanımızda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtına bırakılmasıyla başladı. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandomuz eşliğinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam etti.

“ÖĞRENCİLERİMİZDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA SEVGİ SELİ”

Programın devamında ise Şehit Süleyman Şahin İlkokulunda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Etkinliklerine geçildi.
Program öncesinde Belediye Başkanımız Nihat Sarı okul öğrencilerimiz tarafından büyük bir sevgiyle karşılandı. Belediye Başkanımız Nihat Sarı çocuklarımız ile bir süre sohbet ederek Eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan programda Günün anlam ve önemine binaen konuşmalar Dinar Kaymakamımız Kemal Duru ve İlçe Mili Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ve Okul Müdürü Fatih Ocak tarafından gerçekleştirildi.

Konuşmaların ardından öğrencilerimiz tarafından günün anlam ve önemini belirten şiirler ve ront gösterileri gerçekleştirildi.

Program sonunda Günün anısına öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile İlçe Kaymakamımız Kemal Duru, Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyelerimiz fotoğraf çekildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ