Çocuklarımızın eğitim hayatlarında da yanındayız

  • 13 Eylül 2023
  • 13 kez görüntülendi.
Çocuklarımızın eğitim hayatlarında da yanındayız
REKLAM ALANI

Çocuklarımızın eğitim hayatlarında da yanındayız

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2023-2024 Eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ile birlikte program dahlinde okullarımızı ziyaret etmeye başladı.

“İLKOKULDA EĞİTİM GÖREN 1.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN TAMAMINA KIRTASİYE SETİ DAĞITIYORUZ”

REKLAM ALANI

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın “Eğitime Destek Hizmetleri” kapsamında ilçemiz merkezinde eğitim gören 1.sınıf öğrencilerimize verecek olduğumuz kırtasiye setlerinin dağıtımı bugün itibariyle başladı.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN SEVİNCİNE ORTAK OLDUK”

Bugün gerçekleştirdiğimiz ilkokul ziyaretleri kapsamında TOKİ Şehit Süleyman Şahin İlkokulu ve Şakir Ünver İlkokulunda Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş 1.sınıf öğrencilerimizin kırtasiye setlerini dağıttılar.

Öğrencilerimiz ise dağıtmış olduğu kırtasiye setleri dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.

Ziyaretlerinde Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Kırtasiye seti dağıtımlarımızın okul ziyaretlerimiz kapsamında 1.sınıfların tamamına dağıtılmaya devam edeceğini belirtti.

“TÜM OKULLARIMIZA FUTBOL TOPU DAĞITIYORUZ”

Okul ziyaretlerimizde ayrıca hem ilkokullarımıza hem de ortaokul ve liselerimizde öğrencilerimizin beden eğitimi derslerinde oynaması için Belediyemizin logosunun yer aldığı ve SODAM Projesi kapsamında üretimi yapılan futbol toplarını Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ziyaret ettiği okullarda okul müdürlerine takdim etti.

“BUGÜN 8 OKULUMUZU ZİYARET ETTİK”

Bugün gerçekleştirdiğimiz okul ziyaretlerinde TOKİ Şehit Süleyman Şahin İlkokulu, TOKİ Şehit P. Uzm. Çvş. Selçuk Gürdal Ortaokulu, Şehit Muhammet Bayram Anaokulu, İmam Hatip Lisesi, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi, Şakir Ünver İlkokulu, Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu ve son olarak ise Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir araya gelen Heyet öğrencilerimizin ve okul idarecilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutlayarak, derslerinde kolaylıklar dilediler.

     

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ