Belediye Başkanımız Nihat Sarı Tarla Günü programına katıldı
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı Tarla Günü programına katıldı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/2235826a-b923-4770-a10c-9d25d250a5ed.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı Tarla Günü programına katıldı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Afyonkarahisar Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın katılımıyla İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün ilçemiz Okçular Köyünde düzenlediği Tarla günü programa katıldı.
Programda; Sayın Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı emek ve alın terinin simgesi çiftçilerimizin kısa zamanda gösterdiği gayretle elde ettiği bu başarıdan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek çiftçilerimize hayırlı bereketli ve bol kazançlar diledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ