Belediye Başkanımıza Mevlid-i Nebi Haftasında Anlamlı ziyaret
![Belediye Başkanımıza Mevlid-i Nebi Haftasında Anlamlı ziyaret](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/451b60a0-220f-43d5-9c81-09cf670f6ed8-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımıza Mevlid-i Nebi Haftasında Anlamlı ziyaret
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla İlçe Müftüsü Ahmet Kervancıoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Ziyarette; İslamiyet’te önemli bir zaman dilimi olan Mevlid-i Nebi Haftası’nın önemini belirten İlçe Müftüsü Kervancıoğlu, günün anısına Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya gül takdim etti.
Ziyarette: Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mevlid-i Nebi Haftasının Peygamber Efendimiz ‘in doğumunu ve hayatını hatırlatan anlamlı bir hafta olduğuna değinerek, nazik ziyaretleri ve hediyeleri dolayısıyla İlçe Müftüsü Kervancıoğlu’na ve müftülük personeline teşekkür etti.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ