Spor Yatırımlarımızın takipçisiyiz

  • 29 Eylül 2023
  • 1.531 kez görüntülendi.
Spor Yatırımlarımızın takipçisiyiz
REKLAM ALANI

Spor Yatırımlarımızın takipçisiyiz
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Milletvekilimiz Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanı Dr. Mehmet Ata Öztürk’le ilimiz ve ilçemize yönelik spor yatırımları ile ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdi.
İlçemiz ile ilgili tüm yatırımların takipçisi olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçemizi daha yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmek ve projelerimizi ilçelerimize kazandırmak adına tüm yatırımlar için ilgili kurumlar ile görüşmeler yaptıklarını belirtti.
“İLÇEMİZİ SPOR ŞEHRİ YAPMAK İSTİYORUZ”
Görüşme ile ilgili bir değerlendirme yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde geleceğimizin teminatı ve istikbali çocuklarımızın daha iyi şartlarda sportif faaliyetlerini yapmaları adına belediye olarak mevcutta olan tesislerimizin yenilenmesi ve ilave tesisler yapılması için Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve ilgili kurumlarımız ile görüşmelerimizi gerçekleştiriyor, projelerimizin hayata geçmesi için üzerimize düşeni yapıyoruz. Herşey Gençlerimiz ve Dinarlı hemşehrilerimiz için” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ