Belediyemize gelir getiren bir projemiz daha hayata geçti

Belediyemize gelir getiren bir projemiz daha hayata geçti
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın belediyemize gelir getiren projelerinden olan Güneş Enerji Santrali (GES)’in açılışı Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçe protokolü ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan açılış programında bir konuşma gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Projenin kabulünün ardından faaliyete geçen Güneş Enerji Santralimizin 1.44 MegaWatt kurulu güce sahip olduğunu, Belediyemize enerji alanında yapacağı katkının ve tasarrufun yanında elektrik dağıtım şirketi ile mahsuplaşarak artan üretim bedelinin de belediye bütçesine kazandırılacağını belirterek, Belediyemize özkaynak olacak projeler üretmeye devam ettiklerini, İlçemize yaptığımız birçok önemli projenin yanı sıra bu tür gelir getirici projelerimizi de hizmete almaya devam edeceklerini, tesisin İlçemize ve belediyemize hayırlı olmasını temenni etti.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın konuşmasının ardından sırasıyla İlçe Kaymakamımız Kemal Duru, Milletvekillerimiz Hasan Arslan, İbrahim Yurdunuseven ve Ali Özkaya konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Ahmet Kervancıoğlu’nun dua etmesinin akabinde tesisimizin açılış kurdelesi Milletvekillerimiz, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, protokol üyeleri ve davetlilerin katılımıyla kesildi.
  

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinar Belediye Sporumuzun U-14 takımı ilk maçını kazandı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.