Hayvanları Koruma Gününde Merkezimizde 180 öğrencimizi ağırladık

Hayvanları Koruma Gününde Merkezimizde 180 öğrencimizi ağırladık
Belediyemizin “Çocuklarımız Can dostlarla Beraber” projesi kapsamında 4 Ekim Hayvanları Koruma gününde ilçemiz merkezinde eğitim gören ilkokul öğrencilerimiz Belediyemiz Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezinde can dostlarla bir araya geldi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye meclis üyelerimiz Erkan Kırtaş ve Neşe Taşpınar ile birlikte rehabilitasyon merkezimize gelen çocuklarımız ile bir süre sohbet ederek, birlikte öğrencilerimiz ile sokak hayvanlarımızın beslenme noktalarına mama bıraktı.
“MERKEZİMİZDE 180 ÖĞRENCİMİZİ AĞIRLADIK”
Sokak Hayvanları Koruma Gününde 180 öğrencimize Merkezimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Veteriner Hekimimiz sokak hayvanlarımızın en bakım, tedavi ve kısırlaştırma işlemlerinin yapıldığını belirterek, aynı zamanda hayvanseverlerimizin merkezimizden sokak hayvanlarından sahiplendiğini de ifade etti.
“ÖĞENCİLERİMİZE KÜÇÜKLÜKTEN HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILIYORUZ”
Özellikle ilkokul öğrencilerimizin Merkezimizi ziyaret etmesini istediklerini belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamayı amaçlıyoruz. Çocuklarımız burada sokak hayvanlarımızı görünce çok mutlu oldular. Beslenme noktalarına mama bırakarak küçük yavruları sevme imkânı buldular. Can dostlarımızın bir gün değil her gün yanındayız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BİRLİKTE BAŞARALIM PROJESİNİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.