Amatör Spor Haftasını coşku ve heyecanla kutladık

  • 12 Ekim 2023
  • 22 kez görüntülendi.
Amatör Spor Haftasını coşku ve heyecanla kutladık
REKLAM ALANI
Amatör Spor Haftasını coşku ve heyecanla kutladık
Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 9-15 Ekim tarihleri arasında kutlanması planlanan “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında Belediyemizin destekleriyle Cumhuriyet Meydanımızda düzenlenen programda Belediye Başkanımız Nihat Sarı geleceğimizin istikbali sporcularımız ile bir araya geldi.
Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandomuz eşliğinde İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmalar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulkerim Yıllık, Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve İlçe Kaymakamımız Kemal Duru tarafından gerçekleştirildi.
“ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLI SPORCULAR YETİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ise yaptığı konuşmasında; belediye olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ben Sporcunun zeki, çevik ve en önemlisi Ahlaklısını severim sözünden hareketle zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmek için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirtti.
“İLÇEMİZE YENİ SPOR TESİSLERİ KAZANDIRACAĞIZ”
Geleceğimizin istikbali çocuklarımız için Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle stadyumun yenilenmesi, olimpik yüzme havuzu, gençlik merkezi ve roman vatandaşlarımıza halısaha yapımı için gerekli desteği aldıklarını ve ihalesinin önümüzdeki günlerde yapılacağını ifade etti.
“DİNAR BELEDİYE SPORUMUZ FUTBOL BRANŞINDA 3 YAŞ GRUBUNDA BAŞARI GÖSTERİYOR”
Aynı zamanda Dinar Belediye Sporumuzun bünyesinde 3 yaş grubunda çocuklarımızın futbol müsabakalarında yer aldığını, yaz okullarımızın ve diğer branşlarda kurslarının başarılı bir şekilde devam ettiğini söyleyerek, Amatör spor haftasını kutladı.
“TAEKWONDO TAKIMIMIZ İZLEYİCİLERİ HAYRAN BIRAKTI”
Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasının ardından belediyemizin destekleriyle devam eden Taekwondo kursu öğrencileri gösterilerini gerçekleştirdi.
Taekwondo gösterisinin ardından sırasıyla Sokak Futbolu, Hentbol gösterisi ve tenis gösterisiyle program son buldu.
Program ilçe protokolümüzün ve öğrencilerin birlikte toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ