AŞÇILIK BÖLÜMÜ öğrencilerimiz üretime devam ediyor
![AŞÇILIK BÖLÜMÜ öğrencilerimiz üretime devam ediyor](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/391641649_1775453369550312_4697690780536711164_n-768x1024.jpg)
REKLAM ALANI
AŞÇILIK BÖLÜMÜ öğrencilerimiz üretime devam ediyor
DİNAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz bölüm derslerinde almış oldukları teorik bilgilerini tecrübeli öğretmenlerimizle birlikte atölyede yapmış oldukları uygulamalarla üretime dönüştürüyor.
“Geleceğin ustaları yetişiyor.”
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/391635918_1775453262883656_622270451705154033_n.jpg)
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1536,h_2048/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/391641649_1775453369550312_4697690780536711164_n.jpg)
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_739,h_415/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/392751344_1775452896217026_646996951423813004_n.jpg)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ