ŞEHİT YAKINIMIZ YAŞAR UYSAL’I ZİYARET ETTİK
![ŞEHİT YAKINIMIZ YAŞAR UYSAL’I ZİYARET ETTİK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231023-WA0034.jpg)
REKLAM ALANI
ŞEHİT YAKINIMIZ YAŞAR UYSAL’I ZİYARET ETTİK
Kaymakamımız Kemal Duru Şehit Plt. Yzb. Gökhan Uysal’ın babası Yaşar Uysal’ı ilçemiz Dikici köyünde ikamet ettiği evinde ziyaret etti. Şehitimizin babası Yaşar Uysal ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız hal ve hatırlarını sordu, sohbet etti. Ziyarete Kaymakamımız Kemal Duru, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fuat Topal, İlçe Müftüsü Ahmet Kervancıoğlu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel katıldı.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ