Kadın Kültür Evleri Hakkında Bilgi Aldılar
![Kadın Kültür Evleri Hakkında Bilgi Aldılar](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/IMG-20231106-WA0015.jpg)
REKLAM ALANI
Afyonkarahisar Valiliği Proje Sosyal Etüt görevlisi Kaymakamımız Kemal Duru’yu
ziyaret ederek Afyonkarahisar Valiliği Kadın Kültür Evlerince yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Ayrıca ziyaretçimiz Kaymakam Duru’ya Sayın Valimizin talimatı doğrultusunda, Kadın Kültür Evlerindeki kadınlarımızca hazırlanan Gastro odaklı Afyonkarahisar yöresel doğal ürünlerinin yer aldığı hediye paketini taktim etti.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ