MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA DİNAR’DA KONUŞTU: “HALKIN GÖNLÜNE GİRECEK ADAYLARLA BU DÖNEMDE DE TARİH YAZACAĞIZ”

  • 13 Kasım 2023
  • 32 kez görüntülendi.
MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA DİNAR’DA KONUŞTU: “HALKIN GÖNLÜNE GİRECEK ADAYLARLA BU DÖNEMDE DE TARİH YAZACAĞIZ”
REKLAM ALANI

İlçe teşkilatları ile bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, 2024 Yerel Seçimlerinde AK Belediyecilik anlayışı ile milletin gönlüne girecek, doğru adaylar ile yollarına devam edeceklerini ifade ederek, “Bu dönem de de tarih yazacağız.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, İlçe ve beldelerde ziyaretleri gerçekleştirerek, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

REKLAM ALANI

Dinar, Dazkırı, Evciler, Başmakçı, Şuhut ve Afyonkarahisar merkezde bir dizi ziyaretlerde bulunan Milletvekili Özkaya, partilileri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret ettiği ilçelerde yatırımları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Halkın Gönlüne Girecek Adaylarla Bu Dönemde De Tarih Yazacağız”        “

“AK PARTİ OLARAK AFYONKARAHİSAR’IN HER KARIŞIŞINDA HİZMET SİYASETİMİZLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Vatandaşlardan gelen taleplere yerinde çözüm üretmek için çalıştığını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar merkezden başlayarak ilçelerimizde, beldelerimizde köylerimizde hemşehrilerimiz ile bir araya geliyoruz. Yatırımları yerinde inceliyor, sorunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz. Özellikle ilçelerimizde Gençlik ve Spor Bakanlığımız vasıtası ile yapımları devam eden spor tesislerini görmekten büyük memnuniyet duydum. Gittiğimiz her yerde eserlerimizin bizleri karşılamasından, vatandaşlarımızın bizleri muhabbetle karşılaşmasından doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti olarak Afyonkarahisar’ın her karışışında bir eserimiz ile hizmet siyasetimizle yolumuza devam ediyor, laf değil hizmet ve eser üretiyoruz.” dedi.

“Halkın Gönlüne Girecek Adaylarla Bu Dönemde De Tarih Yazacağız

“BU DÖNEMDE DE TARİH YAZACAĞIZ”

İlçe Teşkilatları ile de buluşan Milletvekili Özkaya’nın buradaki gündemi ise yerel seçimler oldu. AK Parti’nin aday adaylığı başvuru sürecinin başlattığını ifade ederek Özkaya, “Milletimizin gönlüne girecek, AK Belediyecilik anlayışı ile ilçelerimizin daha güzel, istihdam ve üretim merkezleri olması için gayret edecek doğru adaylar ile yolumuza devam edeceğiz. Ziyaretlerimizde gördük ki Afyonkarahisar AK Belediyecilikte, Gönül Belediyeciliğinde kararlı. İnşallah bu dönem de de tarih yazacağız. Halkımızın gönlüne girerek, 2023 zaferimizin 2024 ile taçlandıracak, milletimize hizmet yürüyüşümüzü sürdüreceğiz” dedi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ