Salı Pazarı Esnafımız bizi bağrına bastı

  • 15 Kasım 2023
  • 39 kez görüntülendi.
Salı Pazarı Esnafımız bizi bağrına bastı
REKLAM ALANI

Salı Pazarı Esnafımız bizi bağrına bastı

 

Salı Pazarı Esnafımız bizi bağrına bastı

REKLAM ALANI

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Pazarcı esnafımız ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bugün giyimci esnaflarımızı ve Zeytin, Peynir ve Yoğurt Pazarımızda faaliyet gösteren esnaflarımız ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Pazar yerimizde yapmış olduğumuz Revize çalışmalarından bahsederek, tüm esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diledi.

Pazar yerimizde bulunan kahvehanede ki vatandaşlarımızın davetini de geri çevirmeyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, vatandaşlarımız ile birlikte çay içerek, bir süre sohbet etti.

 

“VATANDAŞLARIMIZ ÇALIŞMALARIMIZDAN MEMNUN”

Esnaf ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın Pazar yerimizde yaptığımız çalışmalardan son derece memnun olduğunu ve çalışmalarımız için güzel temennilerde bulunduklarını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın Pazar yerinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SEBZECİ ESNAFIMIZI ZİYARET EDECEĞİZ”

Ziyaretler ile ilgili yapmış olduğu açıklamada Belediye Başkanımız Nihat Sarı, esnaflarımız ile tek tek görüştüğünü talep ve istekleri olup olmadığını sorduğunu belirterek, önümüzdeki hafta ise sebzeci esnaflarımız ile bir araya geleceğini ifade etti.

 

“PEKİ PAZAR YERİMİZDE NELER DEĞİŞTİ”

 

Salı pazarı revize projemiz kapsamında; ilk olarak pazar yerimizin etrafına duvar çekerek giriş çıkışı kontrol altına aldık.

 

Ardından eski yapı olan yoğurt pazarını yıkarak yerine modern, hijyenik ve vatandaşlarımızın özellikle kış mevsiminde rahat bir ortamda satış yapmasını sağladık.

 

Bunun yanında pazar yerimize yakışır, Zabıta binası, Sebzeciler Odası binası, bay-bayan-engelli Wc ve mescid yaptık.

 

Şuanda ise giyimci esnaflarımız için yapımı devam eden alanımızın zeminine beton attık ve üzerini de en kısa sürede kapatarak giyimci esnafımızın daha rahat bir ortamda satış yapmasını sağlayacağız.

 

Son olarak ise eskiden yıkılmaya yüz tutmuş ilçemizin kanayan yarası olan Menderes Nehrimizin Salı pazarı güzergahından geçen kısmında da gerekli ıslah çalışmalarını tamamladık.

    

Video oynatıcı
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ