VEYSEL TOPÇU: ÇKS KAYDI OLANLARDA 5 TL İKRAMİYE ALMALI

Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Topçu devletin bir defaya mahsus emeklilere 5 Bin TL ikramiye ödeyecek olması ancak ÇKS kaydı bulunan emeklilere bu paranın verilmeyecek olmasıyla alakalı bir açıklama yaptı. Ülkenin üreten gücü çiftçilerin de bu ikramiyeyi olma hakları olduğunu belirten Topçu şunları söyledi, ”

Cumhuriyetimizin 100. Yılında 7464 Sayılı Kanunla Hükme Bağlanan Emeklilerimize Bir Defaya Mahsus Verilecek Olan 5 Bin TL İkramiyeden, İktisadi Yaşam İçinde Devlete Katma Değer ve İstihdam Sağlayan Esnaflarımızın Vergi Kayıtlarından Dolayı Yine Kooperatif Ortaklarımızın Çiftçi Kayıt Sisteminde (ÇKS) Bulunan Kayıtlarından Dolayı İkramiyeden Mahrum Kalmamaları İçin, Cumhuriyetimizin 100. Yılına Mahsus Gereken Düzenlemelerin Yapılması, Türkiye’nin Üreten Gücü Çiftçilerimizinde Esnaflarımızında Hakkıdır.! “dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Dinar’da MHP’den 2024 Seçimleri İçin İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi”

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.