DİNAR’IN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ BELLİ OLDU
![DİNAR’IN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ BELLİ OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/5ac7206d-f361-479c-b729-6123f89f5620-1024x683.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar ilçe emniyet Müdürü Nihat Pulat’ın Haziran ayında Emniyet Müdür Yardımcılığına terfi etmiş Önceki gün çıkan atmama karararnamsi ile de Emniyet Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri olarak atanmıştı.
İlçemiz Yeni Emniyet Müdürü ise Emirdağ İlçe Emniyet Müdürü Erdal YANIK Oldu! Kendisine Ekibine ! Yeni Çalışma Hayatın’da Dinarımız’da Başarıları Olmasını Temenni Ediyoruz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ