YENİ EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ İLÇEMİZDE GÖREVE BAŞLADI
![YENİ EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ İLÇEMİZDE GÖREVE BAŞLADI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/ccb7b1d1-c815-4ee8-99fe-5df50819d293.jpg)
REKLAM ALANI
YENİ EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ İLÇEMİZDE GÖREVE BAŞLADI
İlçe Emniyet Müdürü olarak ilçemizde görevine başlayan Erdal Yanık Kaymakamımız Kemal Duru’yu ziyaret etti. Kendisiyle bir süre sohbet eden Kaymakamımız yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve görevinde kolaylıklar diledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ