BAŞKAN ÖZGÜL EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
![BAŞKAN ÖZGÜL EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/419513320_10231478612457784_8074335090058491216_n-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
İlçe Özel idare müdürümüz Mehmet Özer, il genel meclis üyelerimiz Ahmet Cetin ve Bilal Demiröz ile Karabedir köyümüzün içme su kuyusu ve Güneş enerjisi santralini yerinde gördük. BU MEVSİMDE HIZINI KESMEDEN ÇALIŞMALARIMIZA desteğini esirgemeyen Milletvekilimiz Ali Özkaya ya verdiği sonsuz destek için teşekkür ediyoruz.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ