CHP Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
![CHP Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu Sanayi Esnafını Ziyaret Etti](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/fb493267-0873-4e9b-8ba9-0f1019b16200-1024x576.jpg)
REKLAM ALANI
CHP Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu
ve İlçe Başkanı Av. Ali Arıkan Dinar Yeni Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Ederek , Sanayi Esnaflarımızın İstek ve Taleplerini Dinlediler, Başkan Adayı Veysel Topçu Sıcak Sohbetleri ve Samimiyetleri İçin Sanayi Sitesi Esnaflarına Teşekkür Ederek Ziyaretlerine Devam Edeceklerini Söyledi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ