Yüksel köyünde şehit annesi vefat etti
![Yüksel köyünde şehit annesi vefat etti](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240409-WA0043.jpg)
REKLAM ALANI
İlçemiz Yüksel Köyünde ikamet eden Şehit P. Uzm. Çvş. Ali Çelik’in annesi Teslime Çelik hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Kaymakamımız Kemal Duru merhumenin Yüksel Köyü Camiinde kılınan cenaze namazına katıldı. Merhume kılınan cenaze namazının ardından Yüksel köyü mezarlığına defnedildi. Kaymakam Duru Şehitimizin annesinin ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diledi. Allah rahmet eylesin.
Ruhu şad, mekanı cennet olsun.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ