JANDARMA UYGULAMA NOKTASINI ZİYARET ETTİK
![JANDARMA UYGULAMA NOKTASINI ZİYARET ETTİK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240410-WA0020.jpg)
REKLAM ALANI
JANDARMA UYGULAMA NOKTASINI ZİYARET ETTİK
Kaymakamımız Kemal Duru Ramazan Bayramı dolayısıyla Jandarma uygulama noktasını ziyaret ederek personelin bayramını tebrik etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Ayrıca Kaymakamımız kontrol noktasında durdurulan araçlarda sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda tavsiyelerde bulundu ve hayırlı bayramlar diledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ