TÜRKİYENİN EN GENÇ İGM ÜYESİ BAŞMAKÇILI ABDURRAHMAN ÇAMLI OLDU
![TÜRKİYENİN EN GENÇ İGM ÜYESİ BAŞMAKÇILI ABDURRAHMAN ÇAMLI OLDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/8dd23132-5817-4d74-8f36-3fb26ebedb18-1024x682.jpg)
REKLAM ALANI
Son yapılan yerel seçim sonuçlarına göre Türkiye’nin en genç İl Genel Meclisi Üyesi, Başmakçılı Abdurrahman Çamlı oldu. 1996 Doğumlu olan ve Cumhuriyet Halk Partisinden il genel meclisi seçilen Çamlı ilk meclis oturumunda İGM Başkanıyla beraber oturumu açtı. Başmakçı Belediye Başkanı Selçuk Gönüllü ülkenin en genç İGM Üyesi olarak çalışmalarına başlayan Abdurrahman Çamlı’ya görevinde başarılar diledi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ