EMNİYET MÜDÜRÜ ERDAL YANIK HAYDARLI BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
![EMNİYET MÜDÜRÜ ERDAL YANIK HAYDARLI BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/1008e4bb-e6a8-4d86-9c57-e80d868c0b6a-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar ilçe emniyet müdürü Erdal Yanık Haydarlı Belediye Başkanı Süleyman Demirel Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten Yanık’a Başkan Çetinkaya kasaba ile alakalı bazı bilgiler verdi. Birlik ve beraberlik içerisinde kurumların çalışması gerektiğinin vurgulandığı toplantı da karşılıklı istişarelerde bulunuldu.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ