Milletvekili Özkaya Ak Parti İlçe Teşkilatiyla Bir Araya Geldi
![Milletvekili Özkaya Ak Parti İlçe Teşkilatiyla Bir Araya Geldi](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715366066933-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya Dinar’da teskilat mensuplarıyla bir araya geldi. İlçede son günlerde vafat eden vatandaşların ailelerine taziye ziyareti yapan Özkaya daha sonra Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Av. İbrahim Özgül’den bazı bilgiler aldı.
AK Parti İlçe Teşkilatımızda, İlçe Başkanımız İbrahim Özgül ve teşkilat mensuplarımız ile bir araya geldik.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ