19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDAKİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
![19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDAKİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/05/441056478_1165649411552590_2427596157836282994_n-1024x767.jpg)
REKLAM ALANI
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDAKİ LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında liseler arası futbol turnuvası Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinesinde yapıldı. Bugün yapılan final maçlarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdulkerim YILLIK da izledi. Turnuvanın yapılmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz.
1. Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Dinar Fen Lisesi
3. Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ