15 Yıl Cezası Olan Şahıs Yakalandı
![15 Yıl Cezası Olan Şahıs Yakalandı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-20240605-WA0030.jpg)
REKLAM ALANI
BİRDEN FAZLA KİŞİ TARAFINDAN SİLAHLA YAĞMA VE CEBİR TEHDİT VEYA HİLE KULLANARAK KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN KILMA suçundan 15 Yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve yaklaşık 6 yıldır kaçak olan M.F. isimli şahsın yakalanmamak için sürekli adres değiştirdiği, yakın zamanda ilçemize geldiği ve bir ikamette saklandığı istihbaratı alınması üzerine Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğünce bulunabileceği 2 adreste 05.06.2024 günü sabah 05:00’te eş zamanlı yapılan operasyonda aramada yakalanmıştır. Adı geçen şahıs işlemlerinin ardından Dinar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ