KURBANLIK SATIŞ YERİ KONTROLÜ…
![KURBANLIK SATIŞ YERİ KONTROLÜ…](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/06/447748845_1222465552256063_8131868708597600597_n-1024x576.jpg)
REKLAM ALANI
KURBANLIK SATIŞ YERİ KONTROLÜ…
✅Yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile İlçemiz Kurban Satış Yeri kontrolü İlçe Müdürümüz Yavuz KARAKUYU ve Veteriner Hekim personellerimiz tarafından gerçekleştirildi.
✅ Bayram öncesinde olduğu gibi bayramda da kesimhane ve hayvan satış yerlerinde denetimlere devam edilecek olup bayram süresi boyunca da nöbetçi Veteriner Hekim görevlendirilerek satıcı ve alıcılarımızın iş ve işlemlerine yardımcı olunacaktır.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ