MENDERES’TE ÇOCUKLARA ÖZEL ŞENLİK
![MENDERES’TE ÇOCUKLARA ÖZEL ŞENLİK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/06/446805966_484346757362997_875556018359596405_n-1024x768.jpg)
Okul idaresi koordinesinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Tiyatro topluluğu öğrencileri, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, hayırsever vatandaşların ve muhtarlarımızın desteği ile düzenlenen yıl sonu çocuk şenliğinde öğrenciler doyasıya eğlendiler. Düzenlenen şenlikte şişme oyun parkları, çocuk tiyatrosu, geleneksel çocuk oyunları, survivor parkuru, yüz boyama etkinliği, pamuk şeker ikramı ve etli pilav ikramı yer aldı.
Öğrenci ve velilerin memnuniyetlerini dile getirdikleri etkinlikte çocukların yüzlerindeki gülümseme ve mutluluk görülmeye değerdi. Her zaman söylüyoruz Menderes’te öğrenci olmak ayrıcalıktır.
Düzenlenen şenliğe maddi manevi destek veren Otogar mahalle muhtarı Recep Otursun Osman Karaağaç ve Ali Yılmaz’a program sonunda teşekkür edildi.